• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz
 • 604 514 142 (volat po 15.hod.)
 • MASÁŽE

  Potřebujete pomoci od zatuhlých zad, bolestech krční páteře, či bolestech v různých místech vašeho těla. Pomocí manuálních technik uvolníme zatuhlé svalstvo i fasciální tkáň. Odstraníme trigger pointy a rozhýbeme tělo. 

  V případě větších blokací doporučujeme volit sportovní, příp. klasickou masáž. Pokud si chcete odpočinout a uvolnit se, poté volte relaxační masáž. Vyzkoušet můžete i lávové kameny.

  V nabídce máme i aromaterapeutickou masáž. Masáž je velmi klidná a uvolňující. Masáž doporučujeme ve večerních hodinách.

  PŘIHLÁŠENÍ NA MASÁŽ 

  Na veškeré masáže jsem se hlásit přes rezervační systém. V případě, že nenaleznete termín v rezervačním systému, volejte prosím na číslo 604 514 142 či napište na email info@cvicirna.cz. Termíny nabízíme jak v dopoledních tak odpoledních časech. Aktuální přehled termínů najdete jak v rezervačním systému tak na našich sociálních sítích.

  POTVRZUJÍCÍ SMS

  V případě přihlášení na masáž přes rezervační systém nebo přes naše telefonní číslo, zadáváme do systému váš mobilní telefon, na který vám den před termínem masáže přijde smska s upozorněním, že jste objednaní na tento termín.

  Kontraindikace aneb kdy masírujeme

  Prosím nepřihlašujte se na masáž, pokud jste nemocní, nachlazení, či máte rýmu a kašel. I my si vyhrazuje právo zrušit masáž v případě, že máme respirační onemocnění, abychom vás nenakazili.