• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142 (Volat po 14. hodině)
 • Metoda VacuumFit 100 je profesionální vakuové ošetření těla na podporu hubnutí a zmírnění projevů celulitidy. Procedura podporuje spalování tuků, zlepšuje krevní oběh, dodává tkáni živiny. Dochází k napnutí pokožky a zlepšení jejího vzhledu, např. po porodu. Speciální krémy, které se aplikují jsou bohaté na antioxidanty, které pomáhají odbourávat tuky. Po aplikaci krémů a následném vytvoření vakua začnou krémy působit na principu ochlazení a zmrazení tukových buněk. Dochází tak k narušení jejich obalu a pomocí přirozeného procesu jsou tyto buňky odplavovány do lymfatického systému a následně z těla ven.

  Počet procedur

  Doporučený počet je 12 procedur, každých 48 hodin. Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Po 6 procedurách jsou výsledky viditelné a udržitelné. Nastavujeme individuální plán počtu procedur.
  Doporučujeme během aplikací vyřadit z jídelníčku jednoduché sacharidy, alkohol a naopak zařadit více bílkovin, sacharidů a tuků a hlídat pitný režim, tj. alespoň 3 litry vhodných tekutin denně.

  Průběh aplikace

  Po úvodním seznámení s touto metodou, změříme pomocí krejčovského metru oblasti těla, na které následně naneseme speciální krémy v přesně daném pořadí. Následně vytvoříme vakuum. Klient/ka je uložen/a na lehátku a po dobu 45 minut necháváme přípravky působit. Během této doby nastupuje prvotní pocit tepla následován pocitem chladu, kdy dochází k narušování obalů tukových buněk. Po 45 minutách aplikace, je nanesení báze, aby krémy měli možnost dále účinkovat. Pokračuje se lymfatickou masáží na vyplacení odumřelých tukových buněk. Celá procedura zabere cca 70 minut.

  Doporučujeme vzít si s sebou starší spodní prádlo, či plavky.

   

  Cena aplikace a speciální balíčky

  Cena jedné aplikace je 500,-

  Balíček 6 aplikací je 2900- (za 1 pak 480,-)

  Balíček 12 aplikací je 5600,- (za 1 pak 460,-, možnost platby na půlku)

   

  Rezervace a objednání

  Rezervovat se lze v rezervačním systému, či na těl. 604 514 142, či e-mailem info@cvicirna.cz

  Aktuální volné termíny můžete sledovat na našich Fb stránkách, či Instagramu.