• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz, info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142
 • SVALOVÁ TERAPIE 

  Bolest, ať už kdekoliv, může nepříjemně ovlivňovat naše každodenní životy. Pojďme společně přijít vaší bolesti na kloub, zjistěte jaká je její příčina a zbavme se jí jednou provždy.
  Individuální přístup ke každému je naší prioritou. Každé tělo je jiné a každý problém se může projevit různě. Pomocí svalové diagnostiky postupně odkryjeme vaše denní pohyby, ať už správné, či nikoliv. Pokusíme se uvolnit zatuhlá a zablokovaná místa pomocí několika technik – Graston technique, mobilizace, jemné techniky, masáže apod. Rozcvičíme zatuhlé svaly, pomocí aktivního i pasivního strečinku, kompenzačního cvičení či silového i kardio tréninku. Vše budeme společně analyzovat a postupně přijdeme problému na kloub.

   

  Terapie zahrnuje: diagnostiku pohybového aparátu, uvolnění problémových zón pomocí Graston technique, mobilizace, jemných technik, masáž dané oblasti, cviky na uvolnění či zpevnění, kompenzační cvičení, analýzu stravování a jeho vhodného nastavení, součástí je i aplikace, ve které najdete soubor zdravotních cviků 

   

  Cena individuální spolupráce je nastavená dle vašich požadavků. Objednejte se na úvodní konzultaci, kde se dozvíte, jak celá spolupráce funguje.