• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz
 • 604 514 142 (volat po 15.hod.)
 • Fyziofitness nebo osobní trénink 

  Osobní trénink je vhodný pro každého, kdo má své individuální požadavky. Potřebuje speciální plán cvičení, či osobní přístup.

  Hodina, či půl hodina zaměřená nejen na cvičení, ale na celkové zlepšení těla. Zatuhlé svalstvo rozcvičíme a pomocí protahovacích technik rozvolníme. Součástí prvního tréninku je diagnostika těla, abychom věděli, na které svalové skupiny se zaměřit. Při cvičení využíváme metody respirační terapie, DNS cvičení ve vývojových řadách dítěte, či zaměření na spirální stabilizaci páteře, či pilates. Taktéž můžeme vyřešit problémy s diastázou (rozestupem přímého břišního svalu), a to jak u žen, po porodu, tak i u mužů, či u dětí.

  Osobní tréninky nastavujeme na každého klienta individuálně. Postupně přidáváme různé druhy cvičení dle fyzických možností.

  Při spolupráci nastavujeme tréninkový plán nejen na společné lekce, ale i na vaše zájmové aktivity.

  Součástí balíčku osobního tréninku může být i analýza vašeho stravování a možnost doobjednání stravovacího plánu od naší výživové poradkyně.

  Co s sebou?

  Pohodlné oblečení na cvičení. Boty na vašem uvážení, za nás nejsou potřeba. Ručník, pití.

  Pro koho je cvičení vhodné?

  Pokud chcete zlepšit své nastavení těla, zmírnit, či předcházet bolestem zad, zlepšit fyzičku, naučit se správně dýchat, pochopit souvislosti v lidském těle, zlepšit vaše každodenní pohybové návyky či se rozhýbat po operaci. Anebo pokud chcete pouze a jen individuální přístup a nemačkat se s nikým ve skupině.

  Doporučeno i pro děti, jim upravujeme cvičení dle potřeby. Nebo pro starší osoby, které chtějí zůstat v pohybu.

  Termíny naleznete v rezervačním systému. Anebo napište na e-mail info@cvicirna.cz