• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz
 • 604 514 142
 • Kompenzační cvičení

  Hodina, či půl hodina zaměřená nejen na cvičení, ale na celkové zlepšení těla. Zatuhlé svalstvo rozcvičíme a pomocí protahovacích technik rozvolníme. Součástí prvního tréninku je diagnostika těla, abychom věděli, na které svalové skupiny se zaměřit. Součástí cvičení je využití metod respirační terapie, DNS cvičení ve vývojových řadách dítěte, či zaměření na spirální stabilizaci páteře, či pilates. Taktéž můžeme vyřešit problémy s diastázou (rozestupem přímého břišního svalu), a to jak u žen, po porodu, tak i u mužů, či u dětí.

  Osobní tréninky nastavujeme na každého klienta individuálně. Postupně přidáváme různé druhy cvičení dle fyzických možností, např. TRX, cvičení s kettlebelly, medicinbaly apod. Využíváme různé metody tréninku, jako jsou EMOM, AMRAP, HIIT, LISS a další.

  Při dlouhodobé spolupráci nastavujeme tréninkový plán nejen na společné lekce, ale i na vaše zájmové aktivity.

  Součástí balíčku osobního tréninku může být i analýza vašeho stravování a možnost doobjednání stravovacího plánu od naší výživové poradkyně.

  Co s sebou?

  Pohodlné oblečení na cvičení. Boty na vašem uvážení, za nás nejsou potřeba. Ručník, pití.

  Pro koho je cvičení vhodné?

  Chcete zlepšit své nastavení těla, zmírnit, či předcházet bolestem zad, zlepšit fyzičku, naučit se správně dýchat, pochopit souvislosti v lidském těle, zlepšit vaše každodenní pohybové návyky či rozhýbat po operaci? Anebo chcete pouze a jen individuální přístup a nemačkat se s nikým ve skupině.

  Pokud ano, pak je toto cvičení právě pro vás. Doporučeno i pro děti, jim upravujeme cvičení dle potřeby. I starší osoby, které chtějí zůstat v pohybu.

  Termíny naleznete v záložce “Masáže” v rezervačním systému. Anebo napište na e-mail info@cvicirna.cz