• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz, info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142
 • KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

  Hodina zaměřená nejen na cvičení, ale na celkové zlepšení těla. Zatuhlé svalstvo rozcvičíme a pomocí manuálních technik rozvolníme. Součástí prvního tréninku je diagnostika těla, abychom věděli, na které svalové skupiny se zaměřit. Součástí cvičení je využití metod respirační terapie, DNS cvičení ve vývojových řadách dítěte, či zaměření na spirální stabilizaci páteře. Taktéž můžeme vyřešit problémy s diastázou (rozestupem přímého břišního svalu), a to jak u žen, u mužů, či u dětí.

  Co s sebou?

  Pohodlné oblečení na cvičení. Boty na vašem uvážení, za nás nejsou potřeba. Ručník i vodu u nás dostanete.
  Pokud máte snímek z RTG či MR (může být i na CD), vezměte jej s sebou.

  Pro koho je cvičení vhodné?

  Chcete zlepšit své nastavení těla, zmírnit, či předcházet bolestem zad, zlepšit fyzičku, naučit se správně dýchat, pochopit souvislosti v lidském těle, zlepšit vaše každodenní pohybové návyky či rozhýbat po operaci? Pak je toto cvičení právě pro vás.

  Termíny naleznete v záložce “Masáže” v rezervačním systému. 

  OSOBNÍ TRÉNINK

  Máte chuť začít cvičit, chcete však individuální přístup a trenéra, který rozumí lidskému tělu. Chcete si pořádně zamakat? Tak už nehledejte, protože tady jste správně.
  Naše osobní tréninky vedou trenéři a trenérky zkušené v oboru, lektoři, kteří se chtějí neustále vzdělávat a klientům tak předávat aktuální a správné informace. Každý trénink je vytvořen na míru jednotlivce. Nastavíme váš trénink tak, abyste z něho dostali maximum a posunuli svoje možnosti dále a výše. A že nemáte moc času na trénink? Nevadí, u nás si můžete vybrat mezi 30/45 nebo 55 minutami.

  Volné termíny naleznete v rezervačním systému – Modrý sál nebo masérna