• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz, info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142 (po-čt od 13:00)
 • CVIČENÍ PRO DĚTI

  Cvičení v závěsných sítích

  úterý 15:00, pololetní kurz, 1800,-, začátečníci – začínáme 20.9.2022, úvodní povinná hodina 13.9.2022
  úterý 14:05, pololetní kurz – začátečníci mini (cvičení od 4 let) 
  pondělí 16:00, pololetní kurz, 2160,-, pokročilí – začínáme 12.9.2022

  Trénink a hra jdou ruku v ruce, a aby trénink bavil, musí být něčím originální. To je na této lekci stoprocentně zaručeno. Díky speciálním závěsným sítím si děti připadají neustále jako na houpačce, a ani jim mnohdy nedojde, jak právě svoje tělo zpevňují a protahují. Cvičení je vhodné pro děti, které umí s tělem pracovat. Cca od 6 let věku.

   

  Zdravá záda a pohyb

  pondělí 15:00,  pololetní kurz, cena 2500,- 

  Sedavé pozice jsou k vidění jak u dospělých, tak i u dětí. Od rána sedí ve školách, doma u televize a PC a pohybu je málo. Naučíme děti pracovat se svým tělem, zaměříme se pořádně na zádové svaly a zjistíme, jak dobře sedět ve škole, aby záda nebolela. Využívat budeme cvičební systém SM, cvičení Dr. Smíška, DNS dle profesora Koláře, Pilates, a další. Čekají nás samozřejmě i hry a zábava.

  Za dobrodružstvím s medvědem Cvičíkem – FYZIOKIDS 

  středa 15:00, 12 týdenní kurz, cena 3000,- 
  středa 15:55, 12 týdenní kurz, cena 3000,- 

  Aneb zdravotní cvičení pro děti od 3 do 6 let. Společně s dětmi si postupně projdeme  kouzelnou cestu plnou dobrodružství, na které budeme cvičit, vnímat své tělo, pracovat s ním i na něm. Naučí se, jak posílit svůj hluboký stabilizační systém, jak si ulevit při dlouhém sezení a opět v nich provádíme lásku a chuť k pohybu. Zaměřeno na správný vývoj dětí v daném období. Nauka o správném pohybu, práci s tělem, cviky na chodidla a práci s nohou a pomoc rodičům při výběru vhodné obuvi pro děti.

  FID kids

  čtvrtek 15:00,  pololetní kurz, cena 2500,- 

  Nejen cvičení pro děti od 5 do 10 let.
  Rozvoj jemné i hrubé motoriky, základy zdravotního cvičení, práce ve skupině, rozvoj technických, taktických i komunikačních dovedností. Hravé tréninky jsou založené na pestrém mixu atletických cvičení, gymnastických cvičení a pohybových her, s důrazem na rozvoj osobnosti. Děti se naučí až 12 klíčových pohybových dovedností odpovídajících jejich věku.

  Děti čeká jak cvičení, tak společné hry, práce v týmech i samostatně, rozvoj jemné motoriky, dramatická průprava a spousty dalšího.

   

  Logohrátky

  čtvrtek 16:00, 45 min,  pololetní kurz, cena 3600,- 
  Cítíte, že vaše dítě potřebuje intenzivnější péči v oblasti logopedické prevence?
  Řeč a komunikace je totiž nejdůležitější faktor, který určuje, jaké vztahy si v budoucnu člověk vybuduje, co se mu v životě přihodí a jak bude výkonný.
  Smyslem tohoto kroužku pro děti je procvičování a uvolňování artikulačních orgánů hravou formou ve skupině maximálně 6 dětí. Je určen chlapcům i děvčatům ve věku od 5 do 9 let.
  V pravidelném setkávání se budeme postupně věnovat všem oblastem, které jsou pro rozvoj dětí důležité. Procvičíme správnou výslovnost a jazykové dovednosti a budeme zlepšovat schopnost vyjadřování a formulaci myšlenek dětí.
  Naučíme se pracovat s dechem, potrénujeme paměť, rozvineme grafomotoriku a to vše v podobě hry a zábavy.

   

  Cvičení probíhají formou půlročního kurzu. 

  Přihlásit se lze již nyní na recepci či na info@cvicirna.cz. Přesné termíny budou zveřejněny v rezervačním systému koncem srpna. 
  Storno podmínky: stornovat lze místo do 28.8.2022. V případě vaší nepřítomnosti si lze lekci nahradit na jiné, námi vypsané lekci, v daném měsíci, nejdéle však do konce pololetí. Mezi jednotlivými kurzy se rezervace nepřesouvají. Jednorázové rezervace nejsou možné. Pokud se nebudete moci v průběhu pololetí zúčastnit kurzu ze zdravotních důvodů, je potřeba pro vrácení kurzovného, doložit potvrzení od lékaře. Vrací se poměrná část kurzu. 

   

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

  CVIČÍRNA KIDS …

                                                       … neboli dětský sportovně robotický tábor 

  Jste rodičem malého školou povinného dítka a opět řešíte otázku, co s ním během letních prázdnin? Máme pro vás řešení.

  Náš malý příměstský tábor vám pomůže s tímto problémem. O dítě se vám postarají zkušené lektorky, trenérky a i učitelky či asistentky ze ZŠ.

  Kdy: tři turnusy během prázdnin (11.7. – 15.7.2022, 18.7.-22.7.2022, 15.8.-19.8.2022)

  V kolik: denně od 8:00 do 14:00

  Kde: Cvičírna, Bezručova 187, Mělník

  Program:

  Děti se mohou těšit na bohatý program plný zábavy, od speciálních druhů cvičení po zdravotní verze.

  Vyzkoušet si budou moci i tzv. novou informatiku – ROBOTIKU, se kterou se postupně setkáváme ve školách a pro děti budou přípraveny robotické pomůcky, jako jsou Bee boti, Ozoboti, Matatalab, programovatelné stavebnice Lego, IRobot Root, a spousta dalších aplikací a her, díky kterým se ponoříme do světa programování a algoritmů, avšak hravou formou.

  Chybět nebude ani cvičení na chodidla a tvorba speciálního bosonohého chodníku a otisky chodidel, to abychom viděli, jaké nožky naše děti mají, naučíme se správně našlapovat i si něco namalujeme pomocí nožiček.

  Čeká nás speciální program „Noc v sítích“, kdy si společně užijeme přespání v tělocvičně v závěsných sítích, či na žíněnkách, chybět nebude ani večerní kino a popcorn.

  A závěrem týdne si uděláme společný výlet do Kokořínského údolí.

  Na děti čekají i unikátní trika s potiskem, který si každý bude moci vytvořit sám a bude tak mít pěknou památku.

  Cena: 2000,-/dítě

  Nejpozději do 31.5.2022 je zapotřebí složit zálohu ve výši 1000,-.Do 15.6.2022 pak doplatit zbytek tábora. 

  V ceně zahrnuto:

  Zajištěn pitný režim pro děti po celý den, svačiny, poslední den i oběd v Kokořínském údolí, školený personál, triko s vlastním potiskem a bohatý program

  Informace a dokumenty: každý zákonný zástupce dodá nejpozději v den zahájení kurzu následující dokumenty (budou zaslány e-mailem nejpozději týden před zahájením tábora) 

  1. posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
  2. písemné prohlášení rodičů dítěte
  3. čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění

  V případě, že má dítě jakékoliv potíže, informujte nás o tom včas, případně vepište do výše zmíněných dokumentů.

  Pokud má dítě po skončení akce odcházet domů samostatně, dodejte prosím formulář o převzetí odpovědnosti po ukončení akce.

  Děti doveďte první den osobně do Cvičírny a předejte odpovědné osobě společně se všemi dokumenty (příchod bude umožněn od 7:15).

  Minimální počet dětí: 10 

  STORNO PODMÍNKY: 

  Z tábora lze dítě bezpodmínečně odhlásit do 15.6.2022 a to zasláním e-mailu na info@cvicirna.cz.
  V rozmezí 16.6. do 10.7.2022 v případě odhlášení propadá záloha na kurz, případně lze za sebe poslat náhradu. O této skutečnosti prosíme neprodleně informovat na e-mailu info@cvicirna.cz.

   

  Děkujeme Vám za pochopení a budeme se těšit.