• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz, info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142
 • Můžete si vybrat z množství skupinových cvičení, která jsou vedena zkušenými lektory. Na hodinách s maximální kapacitou 10 osob se můžete spolehnout na téměř individuální přístup. Lekce jsou koncipovány tak, aby lektor měl možnost kontroly správnosti prováděných cviků klienty. V případě nejistoty ze stran klienta je na místě odložit strach a ego stranou a s lektorem se nebát pobavit, či si nechat poradit. Občas je lepší pár cviků neprovádět, či zkusit lehčí varianty, než si postupně ničit svoje tělo

  Pro ty z vás, komu i 10 lidí přijde jako velká banda, nabízíme možnost cvičení v menších skupinkách o 5 lidech, které probíhají v klidnější atmosféře. Zde má lektor více prostoru na kontrolu správnosti provedení jednotlivých prvků. I zde je možnost konzultací s lektorem, ať už během lekcí, či po nich, ohledně vašich problémů. 

  Pokud ani jedna z výše uvedených variant není to pravé ořechové, nabízíme individuální lekce kompenzačního cvičení. Tyto hodiny probíhají formou jeden na jednoho, kdy jste v místnosti pouze s vámi vybraným lektorem. Hodiny jsou zaměřeny přímo na vaše problémy a požadavky. Lekce na sebe navazují hlavně v rychlejším zlepšování vaší fyzické, psychické i duševní rovnováhy. Během lekcí jsou postupně zkoušeny různorodé pomůcky, se kterými se můžete setkat, či se primárně využívá váha vlastního těla. 

  Ani ti, kteří cvičení úplně neholdují, nepřijdou nazmar. Pro vás je k dispozici řada speciálních svalových terapií, díky kterým se rozvolní nejeden ztuhlý sval, navrátí se decentrované klouby, či si mysl na chvíli odpluje do říše snů.

  Vacushape

  Není třeba začínat s dietou. Ani nemusíte utíkat z práce dřív, abyste stihla každý den poctivě cvičit. Stačí si vyšetřit třikrát týdně 30minut a věnovat se zdravému hubnutí a cvičení ve VacuShape.

  Zjistit více

  od 180,- Kč

  Sportovní terapie

  Změňte přístup k vašemu tělu a dopřejte mu péči, o kterou ho léta připravujete.

  Zjistit více

  od 350,- Kč

  Cvičení pro děti 2023

  Cvičení nemusí být jen dril. Nabízíme hned několik variant cvičení pro děti, či kroužky a příměstské tábory

  Zjistit více

  od 120,- Kč

  Skupinovky

  Cvičení ve skupinách 5 či 10 osob pod vedením zkušených a školených trenérů.

  Zjistit více

  od 120,- Kč

  Individuální cvičení

  Hodina zaměřená nejen na cvičení, ale na celkové zlepšení těla a uvědomění si svého pohybového aparátu.

  Zjistit více

  od 300,- Kč

  Masáže

  Přijďte relaxovat a zregenerujte své tělo na masáži, či vyzkoušejte anticelulitidní masáž, nebo manuální lymfodrenáž nohou.

  Zjistit více

  od 400,- Kč

  Poradenství

  Problémy se stravou, či nepravidelný trénink. S tím vším vám rádi poradíme.

  Zjistit více

  od 800,- Kč

  Kurzy

  Vzdělávejte se s námi a naučte se, jak si pomoci od bolestivých svalů, či jak si nastavit vaše plány.

  Zjistit více

  od 200,- Kč