• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz, info@cvicirna.cz
 • +420 604 514 142 (Volat po 14. hodině), +420 736 199 656
 • Můžete si vybrat z množství skupinových cvičení, která jsou vedena zkušenými lektory. Na hodinách s maximální kapacitou 10 osob se můžete spolehnout na téměř individuální přístup. Lekce jsou koncipovány tak, aby lektor měl možnost kontroly správnosti prováděných cviků klienty. V případě nejistoty ze stran klienta je na místě odložit strach a ego stranou a s lektorem se nebát pobavit, či si nechat poradit. Občas je lepší pár cviků neprovádět, či zkusit lehčí varianty, než si postupně ničit svoje tělo

  Pro ty z vás, komu i 10 lidí přijde jako velká banda, nabízíme možnost cvičení v menších skupinkách o 5 lidech, které probíhají v klidnější atmosféře. Zde má lektor více prostoru na kontrolu správnosti provedení jednotlivých prvků. I zde je možnost konzultací s lektorem, ať už během lekcí, či po nich, ohledně vašich problémů. 

  Pokud ani jedna z výše uvedených variant není to pravé ořechové, nabízíme individuální lekce kompenzačního cvičení. Tyto hodiny probíhají formou jeden na jednoho, kdy jste v místnosti pouze s vámi vybraným lektorem. Hodiny jsou zaměřeny přímo na vaše problémy a požadavky. Lekce na sebe navazují hlavně v rychlejším zlepšování vaší fyzické, psychické i duševní rovnováhy. Během lekcí jsou postupně zkoušeny různorodé pomůcky, se kterými se můžete setkat, či se primárně využívá váha vlastního těla. 

  Ani ti, kteří cvičení úplně neholdují, nepřijdou nazmar. Pro vás je k dispozici řada speciálních masáží, díky kterým se rozvolní nejeden ztuhlý sval, navrátí se decentrované klouby, či si mysl na chvíli odpluje do říše snů.

  Skupinovky

  Cvičení ve skupinách 5 či 10 osob pod vedením zkušených a školených trenérů.

  Zjistit více

  od 120,- Kč

  Kompenzační cvičení

  Hodina zaměřená nejen na cvičení, ale na celkové zlepšení těla a uvědomění si svého pohybového aparátu.

  Zjistit více

  od 450,- Kč

  Masáže

  Přijďte relaxovat a zregenerujte své tělo na masáži, či vyzkoušejte ošetření Vacuum fit, nebo manuální lymfodrenáž nohou.

  Zjistit více

  od 300,- Kč

  Cvičení pro děti

  Cvičení nemusí být je dril. Nabízíme hned několik variant cvičení pro děti

  Zjistit více

  od 100,- Kč

  Vacuum Fit

  Pojďme společně nastartovat hubnutí a najít cestu k vašemu krásnějšímu já.

  Zjistit více

  od 460,- Kč

  Nutriční a tréninkový plán

  Problémy se stravou, či nepravidelný trénink. S tím vším vám rádi poradíme.

  Zjistit více

  od 800,- Kč