• Bezručova 187, 276 01 Mělník
 • recepce@cvicirna.cz
 • 604 514 142 (volat po 15.hod.)
 • Dobrý den vám přeji.

  Mé jméno je Eva a vítám Vás ve Cvičírně. Mém splněném snu. Říkáte si, proč Cvičírna? A že to zní hodně podobně jako mučírna? Ano, máte pravdu. Protože Cvičírna, je mučírna pro Vaše těla. Právě zde vám ukážeme, že vaše hranice nekončí tam, kde jste si doposud mysleli, ale že je máte mnohem, ale mnohem dál. Právě zde se budeme společně zdokonalovat a ať si sem půjdete zamakat, nebo jen tak zrelaxovat, věřím, že každý z vás si tu pokaždé najde to své. Pevně věřím, že si Cvičírnu zamilujete, stejně jako já a budete se za námi rádi vracet.

  Ale teď něco málo o mě. Jak jsem se již zmínila, jmenuji se Eva a cvičení se věnuji, no bezmála už tak 11 let. Samotnou mě k tomu dovedl hlavně fakt, že jsem nikdy nebyla žádné tintítko, a když puberta vzala za své, nedalo mi to a začala jsem na sobě pořádně makat. Po maturitě jsem se vydala směrem fitness a neváhala ani minutu a už seděla v lavici na trenérském kurzu, který mi nabídl víc, než jsem si mohla v duchu představit. A jelikož jsem děvče zvídavé, z jednoho kurzu, jsem hned letěla na další a pak další, no a tak to šlo stále dál. Teď má sbírka čítá nejméně 50 různých osvědčení, díky kterým jsem tam, kde jsem.

  Ale co je kus papíru, bez pořádných zkušeností? A kde a na kom ty zkušenosti nabrat, než sami na sobě? A tak jsem si vždy z kurzu odskočila na nějaký ten extrémní závod, kde jsem si několikrát sáhla na dno svých sil. Ale stálo to za to! Od přechodu sedmi vrcholů Beskyd za 24 hodin, po několikerý výšlap na Lysou horu dalších 24 hodin, po desítku v běhu, nebo samotný maraton. Od menších vesnických závodů, až po mělnický triatlon, či pořádný extrém v podobě Army run, či Spartan race. No užila jsem si toho dost a dost. A to všechno mě zaválo až sem. Na můj milovaný Mělník, kde se mi naskytla obrovská příležitost, kterou jsem neváhala chytit za pačesy a díky tomu, si teď můžete přijít zacvičit k nám do Cvičírny.

  A co dodat závěrem? Asi jen, VÍTEJTE u nás v mučírně, tedy Cvičírně 😉